Sport i fitnessTenis

Vladimir Samsonov - teniska zvijezda

Vladimir Samsonov - jedan od najpoznatijih stolnotenisači. Na međunarodnoj razini u korist Bjelorusiji.

Djetinjstvo i mladost

Budućnost zvijezda tenisa je rođen u glavnom gradu Bjelorusije u 1976. Dijete je raslo nevjerojatno aktivan, a roditelji odlučili poslati ga na jednu od sportskih sekcija. U to vrijeme, mladi sportaš je samo sedam godina. Prvi trener bio je Aleksandar Petrovich, koji će ga trenirati u budućnosti. Dječak je bio deset godina je na početku pokazati svoj potencijal. Godine 1987. dobiva u kadetskoj reprezentaciji Sovjetskog Saveza i poslana na liniji za kontinentalnom prvenstvu u glavnom gradu Grčke. Na ovom turniru, malo Volodya osvojiti svoje prve zlatne medalje. Samsonov će igrati na mlade i junior razini do sedamnaest godina, nakon čega slijedi prijelaz na profesionalni sport.

profesionalna karijera

U ranim devedesetima, jedan od njemačkih tvrtki sugerirao da ugovor na bjelorusko sportaš, i on je pristao. Odmah nakon sklapanja sporazuma otišao živjeti u Njemačkoj i dalje razvijati kao profesionalni sportaš. Bilo je u tim godinama, postalo je jasno da je stolni tenis će biti pitanje života Vladimira Viktorovicha Samsonova.

Kao što je u Njemačkoj, mladi sportaš dugo igrao za njemačke klubove, a 1994. odlazi u odrasloj kontinentalnom prvenstvu u reprezentaciji. Ovdje će osvojiti svoju prvu nagradu na najvišoj razini. Dvije godine kasnije je bjeloruski osvojio Europsko prvenstvo zlato u parovima.

1998. postaje jedan uspjeh: sportaš osvaja europsko zlato u parovima i pojedinačno. Pet godina kasnije, opet osvaja zlatnu medalju na Europskom prvenstvu u pojedinačnoj iscjedak i prvi put u povijesti Bjelorusije će voditi momčad do pobjede u glavnom turniru kontinenta. U dobi od dvadeset devet godina sportaš postaje trostruki pobjednik Europskog prvenstva. Vladimir Samsonov bio je jednako uspješan i na europskim natjecanjima i međunarodna. On je jedan od rijetkih koji je uspio osvojiti tri puta na Svjetskom kupu. Sve ostalo je na njegovu kreditnu i srebrne medalje na svjetskom prvenstvu.

To je također jedna od rijetkih sportaša koji su uspjeli postati član pet Olimpijskim igrama. Sportaš je lijepo i činjenica da je za petnaest godina dosljedno među deset najmoćnijih stolni tenis igrača na svijetu. Prvi pogodak na ljestvici najbolje je datiran 1996., a izlaz desetaka - 2011 m. U dobi od trideset i sedam godina, ponovo je napravio popis, i to je trajalo gotovo pola godine.

U trideset i devet godina, sudjelovao na turniru, koji je održan u Kataru, a osvojio je prvo mjesto.

nastupi na klupskoj razini

Vladimir Viktorovich Samsonov fino igra stolni tenis na klupskoj razini. S osamnaest godina, on je govorio na njemačkom prvenstvu. U razdoblju od 1994. do 2000. godine bio je igrač u Düsseldorfu „Borussia”. Za to vrijeme uspio je tri puta osvojio državno prvenstvo. 2000. seli u Belgiji i počinje predstava «Royal Villette» klub. Za tim Charleroi je igrao osam godina, a postala je pet puta državni prvak. Godine 2008. otišao je u Španjolsku, gdje je potpisao ugovor s klubom iz Granade. Igranje karijeru na Pirinejskom poluotoku će trajati samo jednu godinu, a za to vrijeme neće biti osvojila sve trofeje. Sljedeće godine, Vladimir Samsonov otišao u Rusiju u Orenburg, gdje je igra za momčad, „baklja Gazproma”. Ruska atletičarka tim je osvojio Ligu prvaka tri puta.

Život bez sporta

Unatoč činjenici da su gotovo sve vrijeme zauzimala konkurencije i troškova, sportaš je odličan obiteljski čovjek. Godine 2000. oženio se Natasha nas. Supruga Vladimira dolazi od sada pokojne Jugoslavije. Imaju dva sina, koji je ime Ivan i Victor.

Samsonov par živi u Španjolskoj, točnije u Granadi. Ovdje su izabrali da ostanu nakon Vladimir potpisao ugovor sa španjolskom momčadi.

Pro sportaš roditelji, malo se zna, ali oni su vrlo zahvalni Vladimir Samsonov tenis su otvorena za njega.

Priznanja i nagrade

Zbog bjeloruski ogromnog broja raznih nagrada. Malo aktivni sportaši mogu natjecati s njim u tom pogledu. Među najvećim postignućima tenis su sljedeći:

• trinaest nagrada na različitim razinama u periodu od karijere mladih;
  • Šest zlatnih medalja kontinentalna prvenstva;
  • tri puta pobjednik Svjetskog kupa;
  • Sedam pobjeda u Ligi prvaka;
  • sudjelovao u pet olimpijskih igara.

Mnogi su iznenađeni da je sportaš ne podnosi bilo je državne nagrade Republike Bjelorusije. Ova činjenica se pripisati činjenici da je proveo najveći dio svoje karijere u korist inozemstvu i kod kuće samo igrali na prvenstvu mladih.