Sport i fitnessAtletici

Maria Paseka: biografija umjetnička gimnastika

Maria Paseka - jedan od najvažnijih pod nazivom ruskih gimnastičara. To je svjetski prvak (2015), a četiri puta olimpijske medalje.

Početak sportskog karijere

Maria Paseka, biografija je predstavljen u ovom članku, rođen je 1995. godine u Moskvi. Ona uvijek ima snažnu osobnost i odlučnost. U šest godina, djevojka je izrazio želju da se uključe u gimnastici i počeo svoju karijeru sa SDUSHOR MGFSO „Dinamo” pod vodstvom uglednih trenera Galtsova N. i W. Silifanova. Kasnije su zamijenjeni J. Kamalov u SC „Olympic”, a 2009. godine gimnastičarka pala u ruke poznatih trenera u sportu - VN Ulyankina, M. G. Ulyankinoy i I. A. Savosin.

Prva ozbiljna konkurencija i istinski duh natjecanja Maria Paseka, fotografije koje možete vidjeti u članku, s iskustvom u 2008. godini, kada sam dobio na British Open gimnastičkim prvenstvima, održanoj u Hampshireu. Bilo je tu da mladi sportaš je osvojio svoju prvu medalju na međunarodnom klase - brončana u trezoru i zlato u timu. Zatim se iz obiteljskih razloga gimnastičar morao napustiti sport, jer tada činilo doživotno.

Za odstupiti malo, bila je angažirana u akrobacijama, ali vrlo brzo je shvatio - postoji samo jedan sport, koji se proslavi Maria Paseka - gimnastika. Nakon dvomjesečne pauze, ona odlučuje da se vrati na treningu. Ona je prvo počeo raditi s Olgom Sikorro, ali onda vrlo brzo došao pod tutorstvom Mariny Ulyankinoy. Trener se ne boji testa, već naprotiv, vidio potencijal novog lica.

Počelo je niz fizičkih aktivnosti i opsežnog treninga, što je rezultiralo u publici je novi Maria Paseka - svjetski gimnastičar.

prva pobjeda

2009 Mariji postalo vrlo važno i teško, jer je zahvaljujući aktivnom radu i stalnom trening sportašicu u 2010. godini osvojio je zlatnu medalju na Europskom prvenstvu u ekipnoj konkurenciji i srebro u trezoru. Također, na ovogodišnjem ruskog prvenstva Paseka osvojio je zlatnu medalju u svi-okolo za trezor i barovima, pokazujući tako da možemo ustanoviti naše nade na njemu.

Zatvori Marija vjeruje da je ključ za svojim postignućima je uporan i energičan u prirodi - u 14 godina počela voziti skuter i uživati u njoj jurnjava na lokalnim ulicama. To je ljubav prema brzini joj pomaže da ne podlegne živčanog fluktuacije, a okupljaju se u većini ključnom trenutku.

Zdravlje Problemi

Nakon takvog uspješnog početka sportaša čeka na prijelazu iz ozbiljnih zdravstvenih problema. Početkom 2011. godine, prošla kompliciranu operaciju na petama, koji je održan od strane dr Balberkin Aleksandr Viktorovich. Usput, to je zbog toga da Marija ne postupi na gredi. U ovoj vrsti natjecanja cijeli naglasak je na rubovima trupaca - a to nepodnošljiv bol za ozlijeđenog pete.

Pored svega, sudjelovanje u Svjetskom kupu u Tokiju (2011) otkazan zbog ozljede bedra primljenih tijekom priprema za natjecanje u bazi za obuku. Najgore od svega je da je Maria Paseka savršeno se pokazala u ruskom kupu u 2011 - osvojio je brončanu medalju u trezoru i pretvarajući se da se u reprezentaciju za natjecanje u Japanu.

Ove godine, gimnastičar završio sudjelovanje u natjecanjima u Belgiji Ghentu, pokazujući peti rezultat u parteru i šesti u trezoru.

2012 Pčelinjak početak sudjelovati u prvenstvu u Moskvi, gdje je osvojio prvu zlatnu medalju u ovoj godini za trezor. Sportaš borio u tri kategorije - barovima, parteru i trezora. Njihova postignuća, ona je komentirao da želimo što je više moguće kako bi sve i podešavanje emotivno za daljnje natjecanja na međunarodnoj razini.

U istoj godini Maria Paseka je srebrnu medalju u međunarodnom natjecanju u gimnastici Koshel Antonina. Kada je upitan o rezultatu, rekla je da ne postoje usponi i ona još uvijek ima nešto za težiti bez poraza.

Test slava

Važan korak u Mariji sportske karijere je Ljetne olimpijske igre u 2012. godini u Londonu. Ovdje Paseka osvojio srebro u tim predstavama i brončanu medalju za korporativne svoda. Rođaci i prijatelji s tim ni primijetiti kako je gimnastičarka malo zagledao se na sve, i osjetio da je snaga sve. Marija sama priznaje ovu činjenicu i hvala mu majka, koja je u to vrijeme naći potrebne riječi i kćer dovela do osjećaja.

2013 obilježen je u karijeri djevojke koja je zauzeo treće mjesto na Europskom prvenstvu na neravnim barova. Također u istoj godini održana Univerzijada u Kazanu, a tu je zbirka osobnih pobjeda pridružio broncu za trezor i zlato u ekipnoj konkurenciji.

planovi padaju

I opet je došao trag u sportskoj gimnastičar - dobila teške ozljede. U 2013. godini, njen plan je bio da sudjeluju u Svjetskom kupu, ali zbog modricama natrag natjecanja održana su bez pčelinjaka. Marija kaže da je vrlo teško razdoblje u svom životu - duga rehabilitacija i napetost. Zbog dodatnu težinu i oslabljeno fizičke sposobnosti svaki trening je dao jako teško, ali gimnastičarka nije stao i krenuo dalje. Sljedeća je bila prekretnica za Svjetsko prvenstvo 2014. godine, ali je sportaš iščašio nogu i nije bio u mogućnosti da se bori za medalju.

Međutim, Maria Paseka ima izuzetno jak karakter i tvrdoglava narav. Nakon prikupljanja svih volju, on je stalno trenirao i postavljanje sebe za pobjedu. Nije bilo govora o sudjelovanju za emisiju - znala je da je mogla više!

Dugo očekivani pobjeda

Zahvaljujući tom stavu i podršku trenera, Maria Paseka u 2015. na Svjetskom prvenstvu u Glasgowu osvojio zlatnu medalju za trezor. Sjeća se da je trenutak svaki ljubitelj sporta. Uostalom, razlika između prvog i drugog mjesta bio je minimalan, ali su suci dali pobjedu nije sportaš iz Kine Hon Un Jong i Marie rossiyanke pčelinjak. Suze tekle iz očiju Marije tijekom nagrada, jer je za nju to bio dugo očekivani dan. U svim intervjuima je toplo zahvalio svoje trenere za njihovu podršku i njihov rad. Također je podsjetio svoju drhtavu majku, koja je kao dijete bila bori s nevoljkost njezine kćeri da ide na trening i učiniti. Samo na postolju sportaša shvatio i prihvatio sa zahvalnošću strogi stav majke.

Sljedeći važan događaj u sportskom životu ove snažne žene bio je sudjelovanje na olimpijskim igrama 2016. u Rio de Janeiru. Za Mary je bila teška borba, uglavnom zbog činjenice da je sve mnogo zahtjevniji jer su postavili i zabodena obećavajući nadu. Upravo je ta činjenica mnogo uznemirio sportaš i ne dopustiti da dođe. Ali ona nosila sa stresom i djelovao profesionalno, osvojivši dvije srebrne medalje - u trezoru i na ekipnom natjecanju.

Planovi za budućnost

Unatoč svim odori mlade djevojke, bila je obična osoba koja voli provoditi vrijeme udobno kao kod kuće grljenje omiljeni mačka Timothy zabavu ili prošetati sa svojim prijateljima. Osim toga, Maria Paseka ozbiljno zainteresirani za fotografije i voli voziti auto.

U budućnosti, sportaš namjerava nastaviti sudjelovati u natjecanjima, a kad osjećam da je čak i zdravlje ne dopušta, želi obaviti obuku i obrazovanje djece novih prvaka.

Copyright © 2018 hr.delachieve.com. Theme powered by WordPress.