Sport i fitnessAtletici

Sportaš Moris Grin: biografija, postignuća i zanimljivosti

Moris Grin, čija biografija je opisano u ovom članku, bivši svjetski rekorder na sto metara. I u ovom trenutku to je prvi u ženskoj 60 metara u zatvorenom. Tijekom svoje karijere, Moris Grin u službenom vremena natjecanja i opet pokazala iznenađujuće rezultate.

djetinjstvo

Grin Moris je rođen 23.07.1973 u gradu Kansas City. Njegovi roditelji, Jackie i Ernesta Grin, već je imao troje djece. Maurice je postao najmlađi u obitelji. Još kao dijete je nacrtao sport, posebno nogomet. Sanjao je da postane veliki sportaš. I ne ni zamisliti da je to stvarno istina. Samo on neće poznati nogometaš i zvijezda sprinta.

formacija

Moris Grin završio osnovnu školu, a potom upisao u lokalnoj Kansas City College. A učenje u isto vrijeme i dalje trenirati pod budnim vodstvom Ala Habsona, koji se potom dugi niz godina postao njegov mentor.

Zašto Maurice zanima sprinta?

Maurice je brat bio sportaš i trčanje na 100- i 200-metrovke. Zelena Jr. vrlo je vezan za starije i uvijek navijali za njega na natjecanjima, gdje je njegov idol pobijediti bilježi jedan po jedan. Maurice je imao veliku želju za početak trčanju, kao i njegov brat, te kako bi se postigla još višu razinu. Kao rezultat toga, on je, uz nogomet, pridružio dio atletici u prvoj klasi.

Prvi uspjesi u sportu

Prvi uspjeh u sportu Grin Moris kušao osam godina. Dok je bio u četvrtom razredu osnovne škole. Sudjelovao je u gradskim natjecanjima s učenicima petog razreda. U spomen na svog prvog pobjede u sportu Maurice dobila 3 plave vrpce za 1. mjesto. On je nastavio da se natječu i srednju školu, prevladavanje kratke udaljenosti.

Natjecanje u drugim državama

Nogometna sezona je prvi razred, Maurice nije imao preciznosti, kao ozlijeđene tetive koljena. I u drugom potpuno pao u sportu zbog neslaganja i razmirica s trenerom. Nakon toga u potpunosti prepustio atletike. Nekoliko godina kasnije, Maurice je bio poslan da se natječu u Wichita.

Tamo je osvojio stoljetnih i dvuhsotmetrovki između srednjih škola. U toj godini, on je igrao u reprezentaciji Kansas City. Ove pobjede otvorio Maurice priliku putovati oko američkih država, sudjelovanje u natjecanjima između sportaša.

Nogomet i sprinta

U ovom trenutku, Moris Grin (Maurice Greene) i susreo se s Al Habsonom. Pomogao karijeru jednog atletičara, reći mu sve nijanse sprintu. I na kraju ljeta Zelena sudjelovao u juniorskoj momčadi. Na sto metara Maurice nije uspio osvojiti zlato, ali ju je primio za ravnanjem. I uskoro je nogometna sekcija zamijenio je trener, a Maurice vratio u sportu.

Odveden je u općinskoj tima, ali u isto vrijeme on je nastavio trčati. Uz nogomet Greene nesretni. Na vrhuncu sezone, on je ponovno ozlijedio tetive koljena tetiva. Zbog toga sam morao propustiti nekoliko tjedana treninga.

Maurice snažno ojačati noge i leđa. I uskoro u sprintu ponovno je osvojio natjecanje. I u posljednjoj akademskoj godini je slomljena rekord za utrke na sto metara, nakon što je osvojio 10,2 sekunde. nitko nikada nije trčanje brže.

Kraj nogometne karijere

Nakon Moris Grin završio srednju školu, on je ponudio ugovor Hatchinovskoy nogometne reprezentacije, koja se zalaže za svoj koledž. Prije optužbe su samo dva tjedna. A s Maurice odlučio napraviti razgovor, njegov otac i trener Al Habson. Oni su uvjereni Green da Sprint imao više šanse da bude prvi, jer on radi puno bolje nego igrati. Maurice je odlučio zauvijek otići nogometnu karijeru i posvetiti se sprintati. Zelena je raskinuo ugovor. To je postala nova runda sportske karijere u sprintu.

sportska karijera skinuti

Moris Grin, sportaš, čija biografija je opisano u ovom članku, je dobio svoj službeni sponzor, koji je tvrtka Nike. Sportaš je otišao u Missouriju koji su se školovali u isto vrijeme sudjeluje u natjecanju. Često u zatvorenom prostoru. Sudjelovao je na US Openu i na Svjetskom kupu za Englesku.

U Barceloni, događaj je veći, izvan Amerike. No, bio je u stanju da se samo 4. mjesto. Nakon toga, Maurice odlučio posvetiti u potpunosti samo sport može postići veliki uspjeh i da će biti najbrži trkač na svijetu.

„Stairway” je odustao Greene nije lako. Nekoliko natjecanja je čak nije mogao doći. Svoje sposobnosti i iskustvo bili su upitni. Mnogi to učiniti predvidjeti kvarove. Maurice nije bio korišten tako jednostavno odustati i odlučio pokazati svim sumnjali u njega, oni su u krivu.

I uskoro je došao na državnom prvenstvu, koji je osvojio 2. mjesto na sto metara. To je postala „prolaz” u SAD-tima i mogućnost sudjelovanja u 1995 Zlato Svjetskog kupa nije osvojio prvenstvo, a nije ni mogao doći do finala. Bio je to težak udarac poraza, koji doživljava puta svakog sportaša. Nisu svi mogu preživjeti. Ali Greene tvrdoglavo ne odustaje i odlučio za sebe da će 1996. biti zvijezda.

Kao rezultat toga je trčao stotinjak metara u konkurenciji sa Sveučilišta u Kaliforniji u travnju ove godine. Opet ozlijeđen loza. Po treći put. Trenirati zbog toga nije mogao u uobičajenom formatu. Ali kako je mogao priprema za pred-olimpijskih natjecanja. I ja sam bio u mogućnosti to trčanje kratke udaljenosti u 10,8 sekundi. To je bio najbolji rezultat karijere u to vrijeme.

The Tipping Point je težak teret izrade

Moris Grin, atletika za koji je postao glavni sport, san, kao i svi sportaši doći do olimpijskog tima. Ali nije uspio. Bio je toliko uzrujan da je mislio baciti sprinta ili čak povući iz sporta. Ali ipak sam smogla snage da se bori za pobjedu na. Maurice konzultirati sa svojim ocem, a oni odlučili da je potrebno promijeniti trenera. Odluka je bila teška za Green. Al Habson ih se bavi s 8-godišnjaka. A tijekom godina je postala ne samo trener i mentor.

Maurice izabrao Los Angeles i Dzhona Smita učitelja. Bio je to treći trener koji je imao snažan utjecaj na Green karijere. Dzhon Smit učio Maurice sve detalje sprintu. Kao rezultat toga, u istoj godini, Zelena sudjelovao u SAD prvenstva, koja je održana u Indianapolisu. Maurice je konačno u mogućnosti uzeti 1. mjesto, pokazujući rekordnom roku od 9,90 sekundi.

Team USA i broj uzastopnih pobjeda

Nakon ove pobjede, Maurice je bio u reprezentaciji SAD-a sudjelovali su na Svjetskom kupu u Ateni. Ovi natjecanja su se promijenili Green život. Nitko nije očekivao da Maurice mogao pobijediti. On je dao Prognoza samo 3% za osvajanje prvenstva. No, on je trčao stotinjak metara u 9,86 sekundi i osvojio 1. mjesto.

Godine 1998., važna natjecanja nije bilo. No, sljedeće godine bio najbolji za Green. U lipnju, vratio se u Atenu i slomio rekord za utrku na stotinu metara, trčanje joj 7.79 sekundi. Svjetski rekord koji je prethodno bio postavljen Danovanom Beidi, je pretučen.

Nešto kasnije, 1999. godine, Moris Grin opet pobijedi na Svjetskom prvenstvu, ujedno postao prvi u ženskoj 200 metara. On je bio prvi koji je osvojio 1. mjesto na Svjetskom kupu na obje kratke udaljenosti u isto vrijeme. No, njegova karijera je vrhunac na Olimpijskim igrama, kada je postao novi prvak, trčao stotinjak metara u 9,87 sekundi. Maurice je pokazao izvrsne rezultate, au posljednjoj fazi releja. I ovo je pobjeda donijela mu drugi zlato.

Na Sydneyu igre, Maurice došao priznati omiljeni. On je osvojio još jednu pobjedu, osvojivši Ato Boldon. U 2000, Greene je u Zlatnoj ligi i dijeli zlatnu traku težine 12 kg s H. El Guerrouj i T. Kotova. Od 1998. do 2001. godine. Maurice je bio u prvom redu na listi za najbolje rezultate trčanje na utrci na stotinu metara.

Kraj njegove sportske karijere

Posljednji put Moris Grin osvojio zlato 2001. na Svjetskom prvenstvu. Početkom 2002. godine, sportaš imala tešku nesreću, slomljenu nogu. Nešto kasnije, u istoj godini, Zelena pogođen šumskog požara koji je bjesnio u Kaliforniji. Iz 2003. Zelena zbog ozljede bedra mišića propustio gotovo cijelu sezonu. I on je završio godinu samo deveta na listi vrhunskih rezultata.

Maurice oporavio od njega brojne ozljede udario posljednjih nekoliko godina, ali 2004. godine, a zatim je osvojio nekoliko pobjeda. No, stara ozljeda počeo sam češće podsjetiti. I Greene sve rjeđe nastupa u natjecanju. U 2007. godini, Maurice je sudjelovao u svom posljednjem natjecanju - Millrouzskih igara.

I u 2008, Green najavio svoje povlačenje iz sporta. Zatim je razbio mali skandal, kada je Maurice je viđen kupnje simuliranja droge. No, u odgovoru, on je rekao da oni nisu stekli za sebe. Važno je napomenuti da je za sva vremena boksačke karijere Zelena nikada nije vidio u uporabi lijekova za poboljšavanje izvedbe.

Život nakon sportova

Grin Moris, sportaš - prvak, sportaši sudjelovali u konzultacijama, ali ih ne treniraju. Povremeno, A ova ambasadorica dobre volje i tematske blog na svojoj internetskoj stranici. Po završetku sportske karijere, Maurice dobila javni ugled, sudjelovanje u nekom reality showu. Pa čak i mogućnosti da se peto mjesto u konkurenciji latinoameričkih plesova.

U 2011. godini, da služi kao stručnjaka na Eurosport kanalu. Intervjuirao sam sportaše koji sudjeluju u Svjetskom kupu. A komentar na svojim nastupima. U 2013, Maurice vodio mjesečni program, koji su gosti bili poznati sportske zvijezde. Bilo je to prije Svjetskog kupa, koji se održao u Moskvi.