Sport i fitnessVanjski sportovi

Ruski biatlonac Olga Viluhina: biografija, dostignuća, fotografije

To još uvijek vrlo mlad, ali već ugledni sportaš njegova prva značajna pobjeda u međunarodnoj konkurenciji osvojio je 2006. godine na Svjetskom prvenstvu. Sudjelovala je u juniorskoj natjecanjima kada je imala samo 14 godina. Olga Viluhina osvojio onda ne samo sprinta, ali je zaradio još dvije medalje: u štafeti - srebro u potrazi - za broncu.

kratka biografija

Olga je rođena 1988. godine u Baškortostan (Mezhyhirya), 22. ožujka. Roditelja: otac - GV Viluhina, u jednom trenutku je radio kao inženjer, majka - OV Viluhina, operator lokalne kotlovnice.

U početku, Olga Viluhina radio u sportske škole skijanja. Njeni roditelji donijeli tamo. Međutim, u ovoj vrsti djevojka nije sve išlo, a ona je zatraženo da biatlonu. To je bio značajan događaj u početku Oli karijere.

U srednjoj školi, bila je dobar učenik, puno čitati od djetinjstva. Ona ima omiljenu autora Paola Koelo roman „Jedanaest minuta”.

Olga Viluhina: fotografija, prva pobjeda

Olga stalni trener - Valerij Ivanov, sada - izvanbračni suprug.

Kao što je gore navedeno, prva značajna pobjeda za sportaše je na Svjetskom juniorskom prvenstvu u biatlonu 2006., održanoj u Sjedinjenim Američkim Državama (od Presque Isle). Tu nije samo pojedinačna utrka je bila gdje je uzeo 26. mjesto. U tim natjecanjima, ona se borio s visokim međunarodnim sportaša. Treba napomenuti da je u vrijeme Viluhina biatlonu samo 2 godine.

Sljedeći ozbiljna konkurencija za nju bili u Martello, gdje je bio ujedno i biatlonu Svjetsko prvenstvo. No, ovdje nije mogla ponoviti svoj prethodni rezultat i osvojio srebrnu medalju (drugo mjesto) u štafeta.

Najuspješniji u sportskoj karijeri talentiranih sportaša je Europsko prvenstvo, koji se održavao u gradu Ufa (2009.). Tada Olga Viluhina postao je četiri puta europski prvak među mladim sportašima. Ovi mlađi natjecanja je bila u stanju da se penju na postolje u sve 4 faze natjecanja, završivši na 1. mjesto.

Splendid uspjesi nisu prošli nezapaženo od strane predstavnika reprezentacije te zemlje. Ona je pozvana da sudjeluje u natjecanjima u Hanti-Mansijsk (korak kupa). Dakle, to je bio na popisu od šest najboljih sportaša i otišao u timu ruskog tima.

daljnji napredak

U ruskom timu po prvi put otišla u Oberhov o naknadama za obuku, gdje je neočekivano razbolio. U tom smislu, ona nije sudjelovala u bilo kupa, pa čak i preskočiti neke faze IBU kupu. U sezoni 2010/2011 Olga opet je sudjelovao u prvom stupnju u Svjetskom kupu, a onda joj se zdravlje opet nije uspio.

Nakon bolesti Viluhina dva puta osvojio vodeće mjesto u sprintu, održanom u Italiji i Švedskoj. No, na IBU kupa Olga Viluhina ostali bez nagrada mjesta zbog smiješan nadzora, bezbrižno. Zaboravila nositi njegov broj, a dok se izvodi poslije njega, sportaš započeo problema i bio je odgođen za 40 sekundi. Upravo ovaj put, i odvojio od pobjednika natjecanja.

Sezona u 2011-2012. Donio sportaša uspjeh. U Hochfilzen, osvojila s tim u mješovitim releja i uzeo brončanu medalju u utrci na Ruhpolding.

U 2013. godini, u biatlonu Svjetskog kupa Olga Viluhina popeo na 2. mjesto.

Olimpijada „u Sočiju 2014. godine”

Soči Olimpijske igre - prve Olimpijske igre za 25-godišnjeg sportaša. U tom smislu, nitko zapravo ne očekivanja. Međutim, iznenadila je mnoge, kada je 7,5 kilometara, utrka osvojio je olimpijski srebra.

Osjećala se prilično sigurni i pokušao joj najbolje da ne popuštate pod nazivom Slovački olimpijski prvak Anastasija Kuzmina. Viluhina, pucati dobro, izgubivši samo Kuzmina brzinu.

Sposoban Olga Viluhina na kraju puta podignuta na podiju nakon štafete pobjeđuje utrku (i ženski i mješoviti). Po desnoj strani je redovito na top 10 najboljih ruskih sportaša. Međutim, prije nego pojedinačne nagrade najviši standard još uvijek nije postignut. To je tek dolazi.

Copyright © 2018 hr.delachieve.com. Theme powered by WordPress.